آتلیه عروس مذهبی

آتلیه عروس مذهبی

آتلیه عروس مذهبی امروزه آتیه های عکاسی وعروس زیادی در سطح کشور علی الخصوص شهرتهران شروع به فعالیت کرده اند واز نظر مشتری مداری وارائه خدمات با کیفیت در سطح بالایی قرار دارند ولی نکته مهم اینجاست که آیا این آتلیه ها برای فعالیت در یک مراسم عروسی که دوطرف بسیار پایبند به موازین اسلامی اند مناسب هستند یا نه؟؟

بعضی از خانواده ها که بسیار روی مسائل اسلامی از قبیل نامحرم،نگاه های آلوده و…حساس هستند برای گرفتن عکس های مراسم خود به دنبال عکاسان زن هستند که در اکثراوقات این عکاسان فاقد مهارت کافی میباشند در نتیجه خدمت با کیفیتی ارائه نمیکنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آتلیه عروس روی لینک کلیک کنید.

در این میان آتلیه هایی شروع به فعالیت کردند که مخصوص مراسمات ویژه است.کادر اجرایی این آتلیه ها متشکل از خانم های متخصص است که کل امور مربوط به آتلیه برعهده آن هاست وهیچ مردی حضور ندارد.

کل فرآیند عکاسی ،فیلمبرداری تا چاپ کردن عکس ها توسط خانم های متخصص وخلاق انجام میشود وحتی در صورت بروز خرابی سخت افزار ونرم افزار آن ها قادرند بدون بیرون بردن دستگاه خود درون آتلیه وبه تنهایی آن را تعمیر کنند.

آتلیه عکاسی

فضای عکاسی درون این آتلیه ها کاملا خصوصی ومحصور میباشد وعروس خانم های محجبه معذب نمیشوند.

از اولویت های این آتلیه توجه ویژه به ظاهر کادر اجرایی است.یکی از دغدغه های خانواده های مذهبی ظاهر نامناسب عکاسان وفیلمبرداران است که به دلیل روحیه وظاهر هنری زیاد در بحث حفظ حجاب پافشاری نمیکنند.در آتلیه های مذهبی ظاهر کادر اجرایی کاملا در شأن یک خانواده مذهبی میباشد.

آتلیه عروس مذهبی
آتلیه عروس مذهبی

 

اتحادیه عکاسان وفیلمبرداران حق حفظ عکس را در آرشیو عکاسی به آتلیه داده است.این عکس ها رزومه ای از آتلیه محسوب میشود ودر مواقعی که نیاز به چاپ مجدد عکس بود از این نسخه ها که در آرشیو ثبت شده است استفاده میشود که موضوع برای خانواده های مذهبی بسیار نگران کننده است.

در آتلیه های مذهبی پس از تحویل عکس ها وفیلم به عروس وداماد،کلیه عکس های آن ها در یک فلش بایک رمز عبور به آن ها تحویل داده میشود که در مواقع نیاز برای چاپ عکس ها باید آن فلش را با خود داشته باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آتلیه عکاسی رو لینک کلیک کنید.

 

.

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *