آتلیه عکاسی افسون

آتلیه عکاسی افسون

آتلیه عکاسی افسون

آتلیه عکاسی افسون

آتلیه عکاسی افسون بهترین و به روزترین تجهیزات عکاسی – نورپردازی و سه ساعت زمان اختصاصی برای نوزادان را در محیطی گرم و پاکیزه در نظر گرفته است.

عکاسی در منزل

آتلیه عکاسی افسون با تمامی امکانات و تجهیزات پیشرفته نور پردازی و عکاسی در محل مورد نظر شما ارایه خدماتی مشابه با آتلیه می دهد.
عکاسی در منزل یکی از خدمات ویژه مجموعه به حساب می آید زیرا علاوه بر اینکه با حذف رفت و آمد خانواده ها باعث آرامش در طول زمان عکاسی می شود برای افرادی که بر این باورند که فرزندشان در محیط خانه راحت تر و طبیعی تر رفتار میکند شرایط ایده آلی را فراهم می سازد.

عکاسی فضای باز در آتلیه عکاسی افسون

تیم عکاسی حرفه ای فضای باز آتلیه عکاسی افسون که مسلط به شناخت نور و کادرهای مناسب هستند با تمامی امکانات و تجهیزات به مدت زمان دو ساعت همراه خانواده ها در فضای باز حضور پیدا می کنند و همچنین باغهایی که برای عکاسی در نظر گرفته شده است فضاهایی با پتانسیل بالا هستند که چشم اندازهای زیبایی دارند.


آتلیه عکاسی افسون برای عکاسی کودک ۳۰ دقیقه زمان انتخاب دکور و ۲ ساعت زمان اختصاصی عکاسی در نظر گرفته همچنین تجهیزات پیشرفته عکاسی، نورپردازی مناسب برای کودک جزو یکی از برترین خدمات آتلیه به حساب می آید .مجموعه با گروهی از عکاسان جوان متخصص، هنرمند، صبور و حرفه ایی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان است.

عکاسی بارداری

با ارائه بهترین خدمات دیزاین و طراحی لباس بارداری برای عکاسی، طرحی نوین به عکاسی بارداری بخشیده و همچنین مراحل آن را برای خانم های باردار آسان کرده . در کنار این خدمت ویژه تیم عکاسان و ادیتور ها ی خانم و حرفه ایی از بزرگسال و مدلینگ آماده ی ارائه خدمات در این زمینه . به همراه ایده های خلاق و نوین برای عکاسی رویایی و مناسب دوران بارداری هستند.

آتلیه عکاسی بارداری

آتلیه عکاسی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *