آتلیه عکاسی امیر

آتلیه عکاسی امیر

آتلیه عکاسی امیر

آتلیه عکاسی امیر با به کار گرفتن کار گرفتن کادر مجرب و بسیار حرفه ایی فیلم برداری با استفاده از تجهیزات نور، صدا و لنز های حرفه ایی سینمایی و اچ دی در پی ثبت ناب ترین لحظات کودکی و خاص ترین احساسات است .شما می توانید علاوه بر فیلم برداری از جشن تولد و فیلمبرداری در فضای باز و منزل از پشت صحنه عکاسی های خود چه داخل آتلیه چه در منزل و فضای باز کلیپ های زیبا تهیه کنید .علاوه بر تیم فیلم برداری حرفه ایی گروهی از تدوینگران حرفه ایی با در نظر گرفتن سلایق خانواده ها ویدئو کلیپ های بسیار زیبایی را ادیت و تهیه می کنند.

طراحی دکور تولد در آتلیه عکاسی امیر 

تجربه ایی جدید و متفاوت همراه با آتلیه عکاسی امیر با اضافه شدن بخش طراحی و اجرای تم تولد به مجموعه تخصصی آسمان دیگر نگران جشن تولد فرزندان عزیز خود نباشید . با استفاده از بهترین طرح ها و بهترین مواد مورد استفاده با در نظر گرفتن سلیقه ی شما خانواده عزیز آتلیه عکاسی امیرجشنی زیبا را برای شما ماندگار می سازد .

طراحان حرفه ایی آتلیه آسمان با کمک تیم فنی و هنری به روز و پیشرفته ی خود با اجرای به روز ترین و متفاوت ترین تم های تولد در خدمت شما هستند .برای مشاهده ی تمامی نمونه کار های خدمات آتلیه آسمان به سایت و اینستاگرام های مخصوص هر بخش مراجعه فرمایید.

چاپ و پرس بر روی شاسی

شما همچنین می توانید در ۲۳ سایز مختلف عکس های کودک خود را چاپ همراه با شاسی سفارش دهید. در آتلیه عکاسی امیرعکس ها روی تخته شاسی ۸ میلی متر پرس می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در هر زمینه ای با متخصصین و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به شما اطلاعات لازم را ارائه دهند ، ممنون از همراهی شما عزیزان.

ممنون از همراهی شما

آتلیه عکاسی پرسنلی

آتلیه عکاسی امیر آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *