آتلیه عکاسی ایران

آتلیه عکاسی ایران

آتلیه عکاسی ایران

آتلیه عکاسی ایران

 آتلیه عکاسی ایران: از گذشته تا  امروز دوربین های عکاسی تغییر و تحولات چشمگیری به خود دیده است و این دوربین های عکاسی در گذشته به شکلی که الان وجود دارد نبوده است.

اما همه ی دوربینهای عکاسی از اولین دوربین تا دوربین های فوق پیشرفته ی امروزی در یک چیز باهم اشتراک دارند آن هم ثبت لحظه ها و وقایع می باشد.

جدا از اینکه  عکس هایی توسط درو بین های قدیمی گرفته میشد کیفیت عکس های  دوربین امروزی را نداشتند.

سیر تکامل دوربین های عکاسی

از ابتدایی ترین جعبه تاریک که ابن هیثم برای رصد ستارگان و کسوف استفاده مینمود تا کشف ماده ای به نام ثبوت توسط سرجان هرسل و ثبت اولین عکس در سال۱۸۲۳ به وسیله دوید شرت نشان دهنده این مطلب است که دروبین های عکاسی سیر تکاملی پرفراز نشیبی را به خود دیده است.

آتلیه عکاسی ایران ما به عنوان یکی از چندین هزار آتلیه ای که در کشور وجود دارد در راستای افزیش آگاهی شهروندان و مشتریان خود اقدام به ارائه توضیحاتی در رابطه با ساختمان دروبین های عکاسی کرده تا شما همشهریان عزیز ضمن استفاده از خدمات آتلیه ایران از ساختمان دوربن و ویژگی های آن اطلاعات کسب نمایید.

 ساختمان دوربین های عکاسی

همان طور که مستحضر هستید هر وسیله الکترونیکی از بهم پیوستن تعدی از قطعات به یکدیگر  که هرکدام کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد تشکیل میشود.

اتاقک تاریک: به محل قرار گیری سطوح حساس به نور را اتاقک تاریک میگویند, بسته به نوع دوربین عکاسی دیجیتالی و یا آنالوگ محل قرار گیری کمی فرق میکند.

لنز دروبین: این قطعه از ترکیب مجموعه ای از عدسی های مقعر و محدب که تشکیل یک عدسی مرکب را می دهد ساخته شده است وظیفه لنز دوبین های عکاسی متمرکز کردن پرتو های نوری را که از سوژه باز تاب گردیده وبه سمن دوربین می آیند دریک نقطه.

امیدواریم مطالبی که توسط آتلیه عکاسی ایران در این صفحه قرار میدهد مورد توجه شما قرار گیرد.

آتلیه عکاسی امیر

آتلیه عکاسی پرتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *