آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران در قرن گذشته

عکاسی را میتوان جزء ده  هنر قدیمی که انسان بدان پرداخته و از بهره جسته قرار داد .

در قرن ۱۱الی ۱۵ میلادی بشر از یک اتاق تاریک به عنوان چیزی مانند دروبین استفاده می نمود که برای این کار اتاق مستطیل شکل کوچکی را که هیچ راه برای نفوذ نور بدان وجود نداشت  مهیا می‌ساختند  و در جلو آن سوراخ باریکی به اندازه یک الی دو میلی متر ایجاد میکردند ، بدین ترتیب نور  از سوراخ بر پرده متناظر آن می افتاد.

آتلیه عکاسی در شمال تهران

در حالی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد دوربین های جدید دیجیتالی هستیم ، دروبین دیجیتالی دوربینی است  که تصاویر را به صورت ارقام عددی در حافظه کامپیوتری خود ذخیره میکنند.

آتلیه عکاسی فضای مناسب برای برای عکاسی است که با به وجود آوردن شرایط و امکانات کافی برای  انجام کلیه فرایند عکسبرداری  ساده را فراهم آورد.

آتلیه میتواند به صورت شخصی، دولتی و یا عمومی باشد.

همه‌ی کار هایی که آتلیه عکاسی در شمال تهران انجام میدهند به این گونه تقسیم بندی میشوند:

۱: عکاسی و فیلمبرداری داری حرفه ای با ایده های خاص و جدید از مراسم ازدواجش و نامزدی

۲: عکاسی فشن

۳: عکاسی اسپورت

۴: عکسبرداری از دروان بارداری مادر تا تولد نوزاد

۵: عکاسی مدلینگ

۶ : ادیت و روتوش ، چاپ عکس و فیلم

مجوز مورد نیاز هرآتلیه 

هر آتلیه عکاسی باید مجوز مورد نیاز را دارا باشند و عکس و فیلم های عروسی دیگران را به عنوان نمونه کار ارائه ننمایید و از فیلم ها و عکس های خانوادگی و شخصی مردم مراقبت و محافظت کنند.

همه افراد ی که در آتلیه عکاسی در شمال تهران مشغول به کار هستند تمام دروه های عکاسی ،فیلم برداری ، فتوشاپ، را در بهترین آموزشگاه های کشور گذرانده و دارای مدرک بین المالکی نیز می‌باشند.

یکی دیگر از مواردی که آتلیه ها بایستی بدان توجه داشته باشند ،بعد ازبستن قرارداد با مشتریان  ملزم هستند خدمات و امکانات خود را به بهترین نحوه به آن ها ارائه نمایند.

آتلیه عکاسی در شمال تهران برای هنر جویان و داوطلبانی که علاقمند به عکاسی هستند کلاس های آموزشی در رشته های عکاسی، فیلمبرداری، فیلم سازی ، ادیت و روتوش عکس برگزار میکنند.

به عنوان مطلب آخر اگر به دنبال ثبت تصاویر، جشن تولد و عروسی خود با بهترین کیفیت و کمترین هزینه  هستید، آتلیه عکاسی در شرق تهران میتواند گزینه مناسبی برای شما عزیزان باشد .

عکاسی آتلیه عروسی ساحلی

آتلیه عکاسی عروس درشهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *