آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی در شمال تهران

عکاسی در آتلیه عکاسی و نقاشی جزء ده  هنر قدیمی که انسان بدان پرداخته و از بهره جسته به شمار می‌آیند

هنر عکاسی در آتلیه عکاسی در شمال تهران

در قرن ۱۱الی ۱۵ میلادی انسان از یک اتاق تاریک به عنوان چیزی مانند دروبین استفاده می نمود که برای این کار اتاق مستطیل شکل کوچکی را که هیچ راه برای نفوذ نور بدان وجود نداشت  مهیا می ساخت  و در جلو آن سوراخ باریکی به اندازه یک الی دو میلی متر ایجاد میکرد، بدین ترتیب نور  از سوراخ بر پرده متناظر آن شکل می گرفت.

اما امروزه در آتلیه عکاسی در شمال تهران  با پیشرفت تکنولوژی شاهد دوربین های جدید دیجیتالی هستیم ، دروبین دیجیتالی دوربینی است  که تصاویر را به صورت ارقام عددی در حافظه کامپیوتری خود ذخیره میکنند.

آتلیه عکاسی فضای مناسب برای برای عکاسی است که با به وجود آوردن شرایط و امکانات کافی برای  انجام کلیه فرایند عکسبرداری  ساده را فراهم آورد.

آتلیه میتواند به صورت شخصی، دولتی  باشد

کار هایی که آتلیه عکاسی در شمال تهران انجام میدهند به این گونه تقسیم بندی میشوند:

  • عکاسی و فیلمبرداری داری حرفه ای با ایده های خاص و جدید از مراسم ازدواجش و نامزدی
  • عکاسی فشن
  • عکاسی اسپورت

عکسبرداری از دروان بارداری مادر تا تولد نوزاد

ادیت و روتوش ، چاپ عکس و فیلم

الزامات آتلیه عکاسی

هر آتلیه عکاسی باید مجوز مورد نیاز را دارا باشند و عکس و فیلم های عروسی دیگران را به عنوان نمونه کار ارائه دهند و از فیلم ها و عکس های خانوادگی و شخصی مردم مراقبت و محافظت لازم را نمایند.

 افراد ی که در آتلیه عکاسی در شمال تهران مشغول به کار هستند تمام دروه های عکاسی ،فیلم برداری ، فتوشاپ، را در بهترین آموزشگاه های کشور گذرانده و مدارک بین مللی نیز اخذ کرده اند.

یکی دیگر از مواردی که آتلیه ها بایستی بدان توجه داشته باشند ،بعد ازبستن قرارداد با مشتریان  ملزم به ارائه خدمات و امکانات خود را به بهترین نحوه هستند.

آتلیه عکاسی اکباتان

آتلیه عکاسی امیر آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *