آتلیه عکاسی در غرب تهران

آتلیه عکاسی در غرب تهران

آتلیه عکاسی در غرب تهران

آتلیه عکاسی در غرب تهران

 پیرامون آتلیه عکاسی در غرب تهران

در کتاب فرهنگ فارسی معین ، واژه ی آتلیه عکاسی در غرب تهران   به دو معنی به کار رفته : یکی به معنای کارگاه هنری که در آن تعدادی هنرجو تحت نظارت استاد به کار مشغولند و دوم جایی که در آن فعالیت هنری انجام می شود.

منظور از آتلیه عکاسی در غرب تهران امروزه بیشتر به مکانی که در آن فعالیت های هنری مروط به عکاسی و فیلمبرداری انجام می شود اطلاق می گردد .

در واقع آتلیه در معنای صحیح تر باید کارگاه گفته شود اما این کلمه بین مردم درست جا نیفتاد ، چرا که واژه کارگاه در زمان درستی معادلسازی نشده است.

اگر این کلمه موقع پیدایشش به زبان فارسی معادلسازی می شد، سرنوشتی متفاوت در انتظارش بود.

در این جا ما نکاتی را درباره آتلیه های عکاسی مدنظر قرار میدهیم. نکاتی که گرچه شاید ساده به نظر برسند اما ممکن در برخی مواقع چاره ساز مشکلات شوند و از هزینه های اضافی جلوگیری کنند.

نکات مهم در زمینه آتلیه عکاسی در غرب تهران

ابتدا مهم ترین نکته توجه به اعتبار آتلیه عکاسی در غرب تهران  است . یعنی تا چه حد به آن می توان اعتماد کرد . آیا آدرس آتلیه در مکان دور افتاده ای است . به عکاس های آن اتلیه چقدر اعتماد دارید .

آیا عکس های خصوصی یا عکس های عروسی شما را فقط به شما می دهند یا خدای نکرده ممکن است عکس هایتان در آخر سر از اینترنت در آورد . همچنین پس از اینکه میزان رعایت اصول اخلاقی از آتلیه مورد نظر را چک کردید ، ببینید چند سال است که مشغول به فعالیت می باشند .

فیلمبردار و عکاسش چند سال است در این حیطه مشغول به کارند . سپس بسته به نوع عکسی که می خواهید ، حتما بروشور یا عکس های قبلی آنها و نمونه کارهایشان را مشاهده کنید .

سعی کنید اگر در زمینه ی خاصی عکس می خواهید ، نکات مربوط به آن را بخوانید تا متوجه باشید به چه چیزهایی نیاز دارید . مثلا در عکس برداری از کودکان باید عکسبردار صبور باشد و اگر  زود اقدام به عکسبرداری کند ، تنها هزینه برایتان ایجاد کرده است

در آخر توجه داشته باشید که اگر آتلیه ای قیمتش بالا است دلیل بر بهتر بودن مهارتش نیست ، پس ، قبل از اقدام عجولانه سعی کنید با چند متخصص نمونه کارهایش را مشاهده کنید و نظر آنها را جویا شوید.

آتلیه عکس عروس ایرانی

آتلیه عکاسی عروس در نواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *