آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران

آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران

آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران

آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران

خدمات ما در زمینه آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران زبانزد خاص و عام است،با ما همراه باشید تا کمی از ویژگی های خودمان در این زمینه بگوییم.

امنیت در آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران

نکته مهم دیگر در خصوص عکاسی و فیلمبرداری از مجالس توسط آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران  ، حفظ امنیت اطلاعات مشتریان است . در این خصوص کلیه ی تدابیر امنیتی لحاظ می شود تا کوچکترین مشکلی برای امنیت تصاویر شخصی ، خانوادگی و خصوصی پیش نیاید . از این رو امکان ارسال اطلاعات به صورت مجازی وجود نداشته و دیتاهای آماده تنها به شکل حضوری تحویل مشتریان داده می شود . انتخاب سایز عکس ها ، زوایای ارزشمند و اثرگذار ،

جلوه های ویژه و میزان تغییرات لازم به توجه به سلیقه مشتری و مشاوره کارشناسان امر انجام خواهد پذیرفت . مشتریان عزیز می توانند در جلسات مشاوره ایده های خود را با کارشناس مربوطه درمیان گذاشته و در خصوص خروجی خدمات تصمیم گیری کنند .

درباره آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی عروس با کادر خانوم در تهران سال سابقه عکاسی تخصصی نوزاد،کودک،بارداری،عروس،مجالس و مراسمو … در خدمت شماست. استفاده لوکیشن های فضای باز و از دکورهای بروز، متنوع و جذاب،برخوردهای صمیمی و صبورانه با کودکان در هنگام عکاسی از آنها ، طراحی اختصاصی عکس ، آلبوم و ژورنال کودکان ، تجهیزات مدرن، امکانات پیشرفته عکاسی و قیمتهای منصفانه ، همواره سرلوحه خط مشی مدیریت و کارکنان این آتلیه بوده است.

امنیت حریم خصوصی در آتلیه عکاسی

عکس های شما فقط توسط عکاس تان دیده می شود و بعد از اتمام عکاسی، کارشناس خانم کادرو جهت بررسی و کنترل کیفیت کار عکاسان آنها را بازدید می کنند.

گارانتی خدمات

اگر مشکل عمده ای با خدمات یا کیفیت عکس هاتون داشتید، شما مختار خواهید بود یکبار دیگه عکاسی کنید یا مبلغ پرداختی تون رو پس بگیرید

برای کسب اطلاعت تکمیلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عکاسی عروس در ولنجک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *