آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون

آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون

آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون

آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون

معرفی آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون

معرفی آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون، فعالیت های مختلفی به مشتریان جهت ارائه عکس مناسب ارائه می دهند. ارائه کارهای زیبا و در عین حال با کیفیت از امتیازات  معرفی آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون می باشد.

یکی از موضوعاتی که در معرفی آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون انجام می شود، گرفتن عکس از عروس و داماد می باشد.

در عکس های عروس و داماد، به دلیل ثبت بهترین لحظاتی که هر کسی ممکن است تجربه کند، نیاز به برنامه ریزی محیط عکاسی و بهره گرفتن از متخصصان و طراحان حرفه ای می باشد. از نیازهای مهم مشتریان، حفظ امانت از عکس، عکس در مکان های زیبا از جمله باغ های اختصاصی می باشد.

تخصصی ترین آتلیه عکاسی در تهران

در معرفی آتلیه عکاسی عروس و داماد در شمرون، فیلمبرداری مراسم ازدواج با دوربین FullHD و عکاسی با بیش از ۵۰ فریم عکس انجام می گیرد. پس از عکاسی و فیلم برداری، عملیات میکس و مونتاژ فیلم و عکس انجام شده و در نهایت فیلم و عکس به مشتریان تحویل داده می شود.

تحویل فیلم مونتاژ شده و فیلم مادر، بر روی هارد دیسک یا DVD، و تحویل عکس روتوش شده در اندازه ۲۱* ۱۶ ارائه داده می شود. برخی از آتلیه ها بنابر سیاست های آتلیه، هدایایی از جمله  ارائه تابلو ابریشمی پرس چوب، به مشتریان خود ارائه می دهند.

آتلیه عکاسی عروس و داماد سه بعدی

آتلیه های عکس سه بعدی، از موضوعات مختلف، تصاویری سه بعدی خلق می کنند. در آتلیه عکس سه بعدی Omote، جهت گرفتن عکس سه بعدی، نیاز است که اشخاص، به مدت ۱۵ دقیقه در آتلیه بایستند تا اسکن بدنشان کامل شده و در نهایت یک عکس سه بعدی گرفته شود.

تفاوت عکس سه بعدی با عکس معمول، خلق آثاری سه بعدی است که واقعی به نظر می رسد و مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهد. عکس های سه بعدی عروس و داماد، با کمک دوربین های سه بعدی، تنظیم کننده ها و تکنیک های پیشرفته، انجام می گیرد که گامی تحسین برانگیز در عکاسی به شمار می آید.

آتلیه عکاسی عروس دیبا

عکس های شما در آتلیه عکاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *