آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران

آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران

آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران

آتلیه عکاسی مدلینگ

درباره آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران

یکی از موضوعاتی که امروزه به صورت بسیار زیاد در زمینه عکاسی در تیتر خبرها و به صورت بولد شده در جامعه وجود دارد مبحث مدلینگ است که فعالان بسیاری در آن وجود دارد که در پی آن هم آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران به وجود می آید.

زمان کمی الهام برای عکاسی مدلینگ است.

اگر قبل از شروع عکاسی چند نمونه ژست به مدل خود نشان دهید، آن ها بهتر می توانند انتظارات شما را برآورده کنند.

مواردی هم وجود دارند که مشتری به آتلیه و استودیو عکاسی شما می آید و می خواهید از ایشان عکسی پرتره بگیرید. می توانید برای شروع این عکس ها را در اختیارشان قرار دهید تا الهام بگیرند

لبخند در آتلیه عکاسی مدلینگ در تهران

لبخند یک شخص شاید اولین چیزی باشد که طرف مقابل متوجه آن می شود، چه کسی بدش می آید که با سفید شدن دندانش جوان تر و جذاب تر بشود؟

مشکلی که وجود دارد این است که اگر دندان ها را بیش از حد سفید کنید می تواند باعث حواس پرتی شود (اگر تنها چیزی که در عکس متوجه آن می شوید دندان ها باشند یعنی در سفید کردن آنها زیاده روی کرده اید).

با توجه به این مسائل ما دندان ها را آنقدر که در عکسهای مدلینگ سفید می کنیم در عکسهای خانوادگی سفید نمی کنیم.

گرفتن تصاویر در خانه

رای گرفتن عکس های پرتره حرفه ای نیازی به هزاران وسایل نور پردازی گران قیمت ندارید.

در این آموزش در مطالب بعدی به شما یاد خواهیم داد تا با استفاده از وسایل نور پردازی ابتدایی عکس های پرتره خلاقانه ای بگیرید.

برای گرفتن عکسهای پرتره عالی نیازی به داشتن فلاش های گران قیمت و دیگر وسایل حرفه ای ندارید. یک ست نورپردازی خانگی با دو فلاش برای شروع کافی است.

خوشبختانه، این وسایل چندان قیمتی ندارند، و اگر ست نور پردازی ندارید و مایل به خرید آن نیستید، می توانید با فلاش های اکسترنال به همراه یک سری وسایل جانبی هم این کار را انجام دهید.

آتلیه عکس عروس ایرانی

آتلیه عکاسی عروس در ولنجک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *