آتلیه عکاسی نارنیا

آتلیه عکاسی نارنیا

آتلیه عکاسی نارنیا

آتلیه عکاسی نارنیا

آتلیه عکاسی نارنیا بصورت تخصصی در حوزه های گوناگون خدمات عکاسی و فیلمبرداری شامل  عروس و داماد، اسپورت، مدلینگ و صنعتی، بارداری ، نوزاد و کودک فعالیت می نماید. آتلیه بکار گیری کادر مجرب و حرفه ای فیلم برداری با استفاده از تجهیزات نور، صدا و لنز های حرفه ای سینمایی  و با کیفیت Full HD در پی ثبت ناب ترین لحظات و خاص ترین احساسات است.

سایز های مختلف در عکاسی

شما می توانید در آتلیه عکاسی نارنیا خود را در چندین سایز مختلف روی کاغذ عکس سیلک (ابریشم) چاپ کنید.

والدین زیادی هستند که به دلایل متعدد و علیرغم داشتن موبایل خوب و دوربین های حرفه ای عکس های ناب و خاص از کودکشان نداشته اند و با حضور در آتلیه در زمان حدودا یک یا دو ساعته پک کامل از آن چه می خواستند نصیبشان شده است. انتخاب لباس مناسب،  ایجاد شرایط مناسب برای آمادگی کودک و برقراری ارتباط با کودک ازعوامل موثر در بهبود کیفیت عکس کودک است.

نکاتی درباره حوزه های مختلف عکاسی

 در عکاسی بارداری و نوزاد نکته مهم، رعایت بهداشت و آرامش محیط  می باشد.

بهتر است برای عکاسی از نوزادان محیطی در نظر گرفته شود که مطابق با طراحی آتلیه و با هماهنگی والدین نوزاد باشد و از قبل وسایل مورد نیاز تهیه شود.

عکس های بارداری نوزادی و همچنین عکاسی از کودک را در دوره های متعددی می توان تکرار و با داشتن عکس هایی با کادر مشابه و ثابت، رشد و پیشرفت کودکان را در قالبی زیبا و ماندنی ثبت کرد.

 در عکاسی اسپورت لوکیشنهای متنوعی برای عکاسی اسپورت در نظر گرفته می شود که با هماهنگی مشتریان ارجمند و کارکنان آتلیه و همچنین مشاوره مدیریت، کار نهایی به بهترین شکل ممکن ارائه می گردد.

در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی باید به صورت تخصصی با نورپردازی های خاص و تکنولوژی سه بعدی و استفاده از لنز و دوربین متناسب با نوع سوژه و کالا، عکس برداری انجام شود.

آتلیه عکاسی روز نو

عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *