آتلیه عکاسی پرتره

آتلیه عکاسی پرتره

آتلیه عکاسی پرتره

نکات آتلیه عکاسی پرتره، محدوده ای کامل از ترفندهای ساده گرفته تا تنظیمات دوربین شما و کار به ظاهر غیر ممکن وادار کردن بچه ها به بی حرکت ماندن را در بر می گیرند.

 اگرچه بسیاری از عکاسان دوربین خود را به یک سیستم مناسب ارتقاء می دهند تا وقتی پرتره های خانوادگی یا عکس های دوستانه می گیرند

کنترل بیشتری به آنها بدهد، اما گرفتن عکس های خوب از افراد همیشه یک چالش است.

 تفاوت بین پرتره های آماتور و حرفه ای می تواند گسترده باشد.

بنابراین در این مطلب لنزک ۱۴ مورد از مهم ترین نکات عکاسی پرتره که هر عکاسی باید بداند را، برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

اصول اولیه در آتلیه عکاسی پرتره 

ما با اصول اولیه در مورد دیافراگم، سرعت شاتر و انتخاب لنز شروع خواهیم کرد.

سپس به سراغ تکنیک های فوکوس کردن و ترکیب بندی عکس می رویم، قبل از این که به شما نشان دهیم چگونه از نور طبیعی و رفلکتورها برای بهبود چشمگیر نتایج خود استفاده کنید.

سپس در مورد برخی از نکات آتلیه عکاسی پرتره پیشرفته تر، مانند مزایای استفاده از فلاش ها و لوازم جانبی دیگر در آتلیه عکاسی پرتره بحث خواهیم کرد.

شما چه در حال عکاسی پرتره از دوستان خود باشید یا بخواهید از یک خانواده عکس بگیرید، و چه در حال عکاسی در یک استودیوی بکر یا بیرون در پارک محلی خود باشید، توصیه های مفید زیر به شما کمک خواهد کرد تا عکاس پرتره بهتری شوید.

مشکلات رایج در آتلیه عکاسی پرتره 

یکی از مشکلات رایج عکاسی در هنگام عکاسی پرتره در آتلیه عکاسی پرتره  از تن رنگ های پوست روشن، پرتره های با نوردهی ناکافی.

است. هنگام عکاسی تصاویر تمام رخ یا وقتی مقدار زیادی رنگ سفید در صحنه وجود دارد، بیشتر متوجه این مسئله خواهید شد – عروس ها در مراسم عروسی یک نمونه بارز آن هستند.

امیدواریم در زمینه آتلیه عکاسی پرتره اطلاعات کافی را به دست آورده باشید.

آتلیه عکاسی عروس در اصفهان

آتلیه عکاسی عروس تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *