آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

درباره آتلیه عکاسی کودک

در جوامع امروزی و پیشرفت صنعت و مدلینگ ، افراد در پی ثبت تصاویر زیبا از کودکان دلبندشان هستند و در این باره در پی یافتن بهترین آتلیه عکاسی کودک در محل زندگی خود هستند .

اگر در پی آن هستید که با ثبت تصاویری خاطره انگیز از کودکان دلبندتان ، درفترچه ای تصویری رابرای وی بسازید تا در آینده با افتخار به وی نشان دهید، کار را به متخصصان ما بسپارید .

قیمت های آتلیه عکاسی کودک و نوزاد ما بسیار مناسب و پایینتر از اتلیه های تخصصی هم تراز است اما با توجه به اینکه لبخند شما برای ما ارزشمند است متناسب با خریدتان هدیه ناقابلی برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

مدت زمان عکاسی کودک و نوزاد چقدر می باشد ؟

اصلا نگران نباشد. همه عکاسی های استودیو بن سای با زمانبندی دقیق و مناسب کودک و نوزاد شما انجام خواهد شد.

حتما حتما حتما راس ساعت تعیین شده برای آتلیه عکاسی کودک داخل استودیو شوید و ترافیک احتمالی را مد نظر قرار دهید. هر دقیقه تاخیر برای ورود به آتلیه خروجی عکاسی کودک و نوزاد شما را کاهش خواهد داد.

در واقع ۹۹درصد دکور ها برای آتلیه عکاسی کودک ما متعلق به ماست مگر در مواردی که عروسک یا تل یا لباس را والدین کودک برای فرزند خود آورده باشند یا اینکه ان دکور از رده خارج شده باشد.

آیا آتلیه عکاسی کودک ما لباس دارد ؟

بله جواب مثبت است.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که فایل عکاسی شما چه می شود و آیا در اختیار شما قرار می گیرد یاخیر.

خیر / بر اساس قانون مولفین و مصنفین و همچنین استعلام از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران به شماره (۱۰۰پ۱۷ مورخه ۲۷/۰۴/۱۳۹۵) فایل های عکس برداری شده متعلق به استودیو عکاسی است.

فایل عکس ها به صورت یک محصول در سه اندازه ی ۱۰۲۴ پیکسل در طول / ۲۰۵۰ پیکسل در طول / و فول سایز / در لیست قیمت استودیو ما موجود است.

آتلیه عکاسی مدرن ارزان

آتلیه عکاسی کودک ساترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *