آتلیه عکس عروس و داماد

آتلیه عکس عروس و داماد

آتلیه عکس عروس و داماد

آتلیه عکس عروس و داماد

 آتلیه عکس عروس و داماد: آتلیه عکس عروس و داماد یکی از بهترین آتلیه ها در استان تهران می باشد که مجوز رسمی خود را از اتحادیه عکاسان و فیمبرداران اخذ نموده است.

آتلیه عکس عروس و داماد  با هدف ایجاد روش و سبکی جدید در عکاسی و فیلمبردای  فعالیت حرفه ای خود را با فراهم آوردن امکانات و تجهیزات بروز عکاسی و فیلمبرداری با جذب نیرو های ماهر ( خانم و آقا) چند دهه است که آغاز نموده.

آتلیه عکس عروس و داماد آماده است تا خدمات خود را جهت عکاسی و فیلمبرداری از مجالس , مراسم ها, سمینار ها به شما هم

شهریان عزیز ارائه نماید .

ما در این بخش میخواهیم به تعدادی از خدمات خود را که به مشتریان خود ارائه میدهیم به صورت مختصر اشاره نماییم.

خدمات آتلیه عکس عروس و دادماد

آتلیه عکس عروس و داماد در داخل مجموعه خود اتاق تدوین و گرافیک را  به نیرو های متخصص خانم مهیا ساخته تا علاوه بر افزایش کیفیت کار امنیت عکس ها و فیلم های عروسی شما حفظ گردد.

از دیگر مزیت های این آتلیه تصویر برداری و ساخت کلیپ خاص و متنوع در داخل و خارج شهر تهران برای مراسم های عروسی, موزیک ویدئو … با کادری مجرب و ماهر به همراه گروه طراح لباس برای طراحی لباس در ارتباط با موضوع فیلم برداری می باشد.

آتلیه عکاسی عروس و داماد 

آتلیه عکس عروس و داما همواره از بهترین و بروز ترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری بهره می برد.

از این دوربین ها برای به کار گیری روش های نوین فیلمبرداری مانند هلی شات ,استیدی کم و پروجبپ از مراسم  عروسی شما استفاده کرده و فیلمی بسیار زیبا و به یادماندنی ظبط و تدوین مینماید.

این آتلیه پس ارائه تمام خدمات خود کل آرشیو فیلم و عکس های گرفته شده را به شما تحویل داده تا خاطر شما از امنیت فایل های خود جمع گردد.

آتلیه عکاسی عروس در ولنجک

آتلیه عکاسی عروس در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *