آتلیه کودک در غرب تهران

آتلیه کودک در غرب تهران

آتلیه کودک در غرب تهران

آتلیه کودک در غرب تهران : کودکان در هنگام عکاسی به دلیل نوع کار یا بی حوصلگی یا شیطنت به توصیه های عکاس یا والدین هیچ توجهه نمیکنند و نمیتوانند خود را در محیط عکاسی وقف دهند و این باعث سخت تر شدن کار عکاسان میشوند .

آتلیه کودک

آتلیه کودک در غرب تهران : عکاسی از کودکان نیاز به صبر و حوصله زیاد میخواهد تا با کودکان دوست شوند و بتوانند کودکان را با خود به حرکت در بیارند و ایجاد صمیمیت با کودک یا بازی با آن ها راه را برای عکاسان راحت میکند .

 عکاسی کودک  همانند عکاسی از نوزادان باید با لطافت انجام شود محیط عکاسی باید متفاوت باشد چون در آنجا به خلاقیت و نگاه هنری و ظرافت نقش مهمی دارد .

آتلیه کودک در غرب تهران
آتلیه کودک در غرب تهران

آتلیه کودک در غرب تهران : اتلیه عکاسی به یک فضای کاری جهت عکاسی که با فراهم کردن نیاز های اولیه برای عکاسی و فیلمبرداری ایجاد میشود

مهمترین اصول عکاسی از کودک چیست ؟

مهمترین اصول در عکاسی از کودک یک اتلیه خوب است

آتلیه کودک در تهران

نکاتی در مورد عکاسی کودک و نوزاد

آتلیه کودک در غرب تهران : وقتی اولین بار عکاسی را شروع میکنید و اولین سوژه عکاسی نوزادان باشند بهترین حس است

کودکان و نوزادان  بامزه و دوست داشتنی هستند  وقتی آنها را در کنار یک گل ، یا داخل سبد ، یا درکنار یک عروسک بزرگ قرار می دهید  یه روز خوب و به یادماندنی را برای کودکان خود ثبت میکنید .

 تنوع در فضای سازی برای عکس ها

با توجه به صلیقه والدین و انتخاب تم های فانتزی برای کودکان خود یکی از لازمه های اتلیه کودک است و باید فضای ذعکاسی را طبق خواسته والدین انجام بدهید تا فضای مورد علاقه خود و کودکان جهت عکاسی بهتر باشد و عکس ها مورد علاقه خانواده ها قرار گیرید .

امکان دسترسی و موقعیت آتلیه کودک

یکی از موضوع های مهم  خانواده ها در انتخاب اتلیه کودک اهمیت میدهند موقعیت و امکان دسترسی اتلیه میباشد

موقعیت اتلیه کودک در استودیو این است که خانواده از طریق حمل و نقل مانند تاکسی،  متر،  اتوبوس به اتلیه مراجعه کنند .

توجه داشتن به چشم کودک

در عکاسی سعی کنید بیشتر به چشمان کودک توجه داشته باشید چشم ها را به عنوان نقطه در عکاسی انتخاب کنید و بیشتر سوژه بهت عکس ها تاکید روی چشمان کودک است .

ارتباط با کودک

باید در  اتلیه با کودکان ارتباط دوستانه برقرار کرد تا در هنگام دیدن دوربین و شما احساس ترس یا غریبگی نکند باید سعی کنید از کودک در جاها یا موقیت ها عکس بگیرید .

برای عکاسی با کودکان باید با حوصله و علاقه عکاسی کنید مثلا کودک در حال بازی است سعی کنید به او زمان بازی بدهید یا خود شما هم با او بازی کیند و موقعیت بهتری برای عکسای از کودکان دارید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *