آتلیه

آتلیه  

آتلیه  را می توان این طور معنا کرد که محل و یا مکانی است که چندین کارآموز یا هنرجو همراه با اساتید برتر به آن جا می روند و کارهای هنری از قبیل نقاشی حرفه ای، تصویر برداری حرفه ای و … را انجام می دهند و این هنرجو ها زیر نظر اساتید تعلیم و آموزش می بینند. یا به اختصار می توان گفت آتلیه روشی برای آموزش است. آموزش های مدل سازی که در گذشته این حرفه خود در آموزشگاه های به خصوصی تدریس می شده است وی با گذر زمان بیشتر افراد نیز به این عرصه پای گزاشته اند.

آتلیه 
آتلیه

 

 آتلیه عکاسی

سرمنشا اصلی این کلمه از زبان فرانسوی و کشور فرانسه گرفته شده است که در آن جا از این کلمه به معنای استدیو هنرمند یاد می کنند. در زمان های گذشته بیشتر در آتلیه ها کار های آموزشی انجام می دادند به این منظور که قبل ها رواج داشته است در آتلیه ها نقاشی طراحی می کردند که در این مورد استاد مرحله به مرحله به کارآموزان و هنرجویان آموزش های لازم را می داده است.

آتلیه ها را می توانید به معنای محلی برای درج تصاویر و یا طراحی و بعد گذاشتن در آن محل نیز معنا کرده مه البته این مورد برای زمان های گذشته است، امروزه محل هایی با نام گالری برای درج تصاویر طراحی شده ی زیبا وجود دارد.

اما در زمان حال مردم آتلیه ها را به محلی برای ثبت کردن و گرفتن عکس می شناسند و همه روزه مردم زیادی برای ثبت لحاظ شیرین و زیبای خود به این مکان ها رجوع می کنند.

آتلیه ی ساترین نیز مفتخر است بتواند برای مردم عزیز کشورش خاطرات و لحظات شیرینشان را ثبت کند و عکس هایی که از هر فرد به زیبا ترین شکل ممکن خلق شده است را به آن ها تحویل دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *