آلبوم عروسی

آلبوم عروسی

آلبوم عروسی: یکی از مهم ترین کار ها در آتلیه ی عروسی، تهیه ی و تولید یک آلبوم حرفه ای برای عروس و داماد ها است. از آلبوم های ژورنال، یا همان ایتالیایی، امروزه به نام آلبوم دیجیتال نیز  یاد می شود. آلبوم های دیجیتال دقیقاً همان آلبوم های بزرگی هستند که به وسیله ی استودیو عروس و یا همان آتلیه عکاسی، به عروس ها و یا داماد ها و یا حتی مشتریان داده می شود. تفاوت این مدل از البوم ها با دیگر البوم های موجود این است که، آن ها هر کدام اندازه و ابعاد مشخصی دارند، ولی در این مدل آلبوم ها ابعاد و اندازه مشخص نیست و هر کس بسته به سلیقه خودش اندازه و یا ابعاد آن ها را تایین می کند.

آلبوم عروسی

آتلیه ی ما توانایی این را دارد که عکس ها را بسته به سلیقه و میل شما و با هر اندازه که نظر شما است طراحی و خلق کند و آن ها را در باب یک البوم فوق العاده زیبا، به شما عرضه کند.
آتلیه ساترین این توانایی را دارد که عکس هایتان را با بالا ترین کیفیت ثبت کند و با چاپ کردن آن ها بر هر مدل از صفحه های برگه های موجود به کار رفته در آلبوم که ماندگاری عکس و آلبوم را بسیار زیاد می کند، به شما عرضه کند.

آلبوم عروسی
آلبوم عروسی

آتلیه ما توانایی خلق رویایی ترین تصاویر در بهترین مکان ها و یا حتی در استودیو خودمان که انواع مختلف دکوراسیون های برجسته در آن موجود است، دارد و شما می توانید با استفاده از اتلیه ما ثبت کننده ی لحظات شیرین و خوش زندگی تان باشید.

آلبوم عروسی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *