آلبوم های ژورنالی

آلبوم های ژورنالی

آلبوم های ژورنالی را با نام آلبوم های دیجیتال نیز یاد می کنند و بیشتر برای افرادی که می خواهند یک البوم عکس یا آلبوم عروسی حرفه ای داشته باشند تهیه می شود. این آلبوم ها را باید افراد حرفه ای و متخصص به صورت حرفه ای طراحی و تولید کنند و از این نوع آلبوم ها با نام ژورنال عروس ایتالیایی یا آلبوم های مجله ای هم یاد می کنند. این مدل از البوم ها دقیقاً بسته به مهارت و قابلیت های فرد طراح دارد و هیچ محدودیتی در طراحی این مدل از البوم ها وجود ندارد.

آلبوم های ژورنالی

طراح باید با تفکر و خلاقیت خود، چه با استفاده از طرح های قدیمی ولی شیک و یا چه بر اساس مد روز دنیا و مجله های فوق حرفه ای حرفه ای و متفاوت با دیدگاه های قدیمی آن البوم ها را طراحی و تولید کند. البته نظر و نیاز مشتری نیز ملاک اصلی است ولی طراح نیز باید با افکت های زیبا به عکس زیبایی ببخشد. فرد طراح با توانایی های خود می تواند عکس ها را در آلبوم به طوری طراحی کند که عکس ها به صورت ترکیبی باشد، بین منظور که عکس ها لبه های کمی از تصویر را شامل شوند و به اصطلاح عکس ها با یکدیگر به ادغام می شوند. البته هر آتلیه ای یک ترفند و راهکار مخصوص به خود را پیش می گیرد.

آلبوم های ژورنالی
آلبوم های ژورنالی

اما آتلیه ما با داشتن یک استراتژی حرفه ای و یک برنامه ریزی درست و اصولی سعی توانایی انجام دادن تمامی موارد ذکر شده را دارد و شما می توانید با استفاده از خدمات آتلیه ما بهره کامل را ببرید و پس از استفاده کردن از خدمات ما خودتان دیگر مشتری ما می شوید. عکس ها به نظر و میل خودتان به هر شکل و ملاکی که دارید به تصویر کشیده می شود.

آلبوم های ژورنالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *