انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس

اصلی ترین ویژگی های یک آتلیه عکاسی عروس داشتن تعهد، اخلاق خوب، خلاقیت، علم و دانش، تجربه و تخصص می باشد. این ها ویژگی هایی هستند که برای یک آتلیه عروس لازم است…بر اساس باوری غلط باید یک نکته را یادآور شوم که داشتن مجوز اهمیت زیادی ندارد .

خیلی از آتلیه ها این موضوع را بزرگ جلوه داده و داشتن مجوز را امری مهم میدانند در صورتی که مجوز را میتوان با کمترین مبلغ اجاره کرد ویا خرید.

پس بدانید که وقتتان را به خاطر این مطلب هدر ندهید …به دنبال سابقه خوب آتلیه مورد نظرتان باشید …با یک سرچ ساده در گوگل و کمک گرفتن از وب سایت عروسکو  این سابقه ها را میتوان به سادگی مورد بررسی قرار داد.

استعداد هنری در آتلیه عکاسی عروس

داشتن استعداد هنری و خلاقیت  در این زمینه بسیار اهمیت دارد، زیرا عکاسی و فیلمبرداری یک هنر است نه یک صنعت…کار باید روح داشته باشد اگر فقط از تجهیز

ات در کار استفاده شده باشد کار صنعتی می شود.

 پس باید به حس کار دقت کنید. درضمن  نظر داشته باشیدکپی هم  نباشد… باید بر اساس روحیات و تیپ و ظاهر هر  عروس و دامادی  برایشان  برنامه جدیدی طراحی شده باشد….

یک آتلیه خوب باید کادر فنی کامل و دانش و اطلاعات کافی در زمینه خود داشته باشد و از تجهیزات به روز و حرفه ای استفاده کند.

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس

به هنر و خلاقیت کار بیشتر اهمیت دهید تا ابزار و تجهیزات بکار رفته در کارها مورد مشاهده باشد.

آنچیزی که شما را جذب کار آتلیه مورد نظرتان کرده خلاقیت و تصاویر گرفته شده است یا تجهیزات به کار رفته ای که آن صحنه را زیبا کرده اند؟؟

 به این نگاه یا دید میگویند دید صنعتی…اگر دید شما نسبت به حرفه ی تصویربرداری صنعتی باشد، مسلما نتیجه نیز بدون روح خواهد شد…این دقیقا همان زمانیست که برای تحویل کار میروید و با دیدن تصاویر از نتیجه اصلا راضی نیستید.

هنر تصویربردار این است که روحیات انسانی را در نظر بگیرد، شرایط مختلف را بسنجد و با توجه به آن عمل کند.

این مطلب را هم باید اضافه کرد هر نمونه کاری  که در آتلیه مشاهده می کنید بر اساس بودجه ای که آن عروس و داماد داده اند طراحی شده اگر میخواهید برای شما هم به همان صورت قوی و پر از صحنه های جذاب و جاهای زیبا باشد باید به اندازه آنها هزینه کنید.

آتلیه عکاسی در فرشته

آتلیه عکاسی در خیابان آفریقا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *