راهنمایی بردن کودکان به آتلیه کودک

راهنمایی بردن کودکان به آتلیه کودک

  راهنمایی بردن کودکان به آتلیه کودک
۱٫  شماابتدا اتلیه ای انتخاب میکنید این انتخاب ممکنه بر اساس دیدن نمونه کارها وب سایت یا معرفی دیگران باشد بهترین کار این هست که حتما برای دیدن نمونه کار های اون اتلیه شخصا اقدام کنید.یا به صورت مراجعه حضوری سایت تبلیغات ویا هرشرایطی که اتلیه برای مشتریانش فراهم دیده در این صورت میتوانید انتخابی بهترداشته باشید و با اطمینان از سبک کار اتلیه کودکتان را همراه ببرید.

۲٫اگر برای روز خاصی مانند تولد و یا ورود به مدرسه یا هر مناسبت دیگری تصمیم دارید به یک اتلیه مناسبی بروید و نوبت بگیرید که کارتان به نظم باشد و مشکلی پیش نیایید.

۳٫بچه ها به دسته های مختلفی در عکاسی واکنش هایی نشان میدهند.برخی از انها دوربین را دوست دارند و حتی ژست هم میگیرند در جلوی دوربین و برخی دیگر از بچه ها از دوربین فرار میکنند و یا حتی نمیگذراند بهترین راه این است که در هر خانه ای گوشی برای فیلمبرداری میباشد شما میتوانید ببینید که دلبندتان چگونه میخندد و چه کاری باید انجام بدهید که جلوی دوربین وایسن تا بتوانید در اتلیه دچار مشکل نشوید و راحت تر و بهتر عکاسی کنید.

آتلیه کودک

راهنمایی بردن کودکان به آتلیه کودک
راهنمایی بردن کودکان به آتلیه کودک

 

۴٫لباس هایی را که میخواهید کودکتان عکس بگیرد را اماده کنید وبا خودتان ببرید پشیمان نشوید که ای کاش وسایلش را میاوردم سعی کنید ان طوری که خودتان میخواهید عکس بگیرید و با اتلیه هماهنگ کنید لباس هایی را که بیش تر دوست دارید را در اولویت قرار دهید تا در پایان عکاسی پشیمان نشوید ای کاش با اون یکی لباس میگرفتم و سعی کنید برای دخترانتان (تل .گل سر و بدلیجات کودکانه ) قرار دهید و پرای پسرانتان(کلاه های نقاب دار. پاپیون و…) استفاده کنید.

۵٫در مورد انتخاب لباس ها نکته بسیار مهم دیگری هم وجود دارد که لباس های فرزندتان تنگ نباشد که باعث اذیت فرزندتان بشود و بدخلقی کنند نتوانید عکس بگیرید وحتی خیلی گشاد نباشد که جلوه ای نداشته باشد سعی کنید لباس شیک و مناسبی داشته باشید.

۶٫مورد اخر و مهم دیگری هم وجود دارد برای رفتن به اتلیه سعی کنید که پدر و مادر باشند و اگر امکان ان پیش نیامد که یکی از انها باشد سعی کنید با فردی به اتلیه بروید که با کودک اشنا باشد و کودک در کنار ان احساس ارامش و راحتی کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *