عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

عکاسی در شب منجر به ثبت حالت های متفاوت نسبت به زمان های عادی ایجاد می نماید زیرا حالت های دراماتیک بیشتری به ترکیب بندی عکس ها می دهد و با کمی کاستن از نور موجود در محیط می توان به عنصر وهم انگیز عکس مقدار زیادی اضافه نمود. انجام عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی با رعایت نکاتی ساده تاثیر زیادی در خلق اثر اعمال می نمایند که شاید برای شما نیز جالب باشد.

نکات مربوط به تجهیزات عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

  • بهتر است از فلاش دوربین استفاده نکنید زیرا نور فلاش حالتی غیرطبیعی در عکس و سوژه به وجود می آورد که موجب جلب توجه همگان نسبت به حضور دوربین در یک صحنه می نماید تا کنترل صحنه ها و سوژه های مورد عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی همچنان در دست شما باقی ماند.
  • ایزو دوربین را افزایش دهید بدون افزایش ایزو ، شاتر دوربین در زمان عکاسی خیابانی درآتلیه عکاسی در سرعت های بسیار پایین باقی خواهد ماند و مقداری از تصویر شما دچار حالت بلوری خواهد شد که بایستی دقت نمود تا هم موجب جذابیت بیشتر عکس گردد و هم بلوری شدن زیاد عکس از کیفیت آن نکاهد. بالا بردن ایزو خطر ایجاد نویز را نیز به دنبال خواهد داشت.
  • از لنز های سریع استفاده کنید هر لنز یا دوربینی می تواند مناسب باشد اما لنز سریع با دوربین فول فریم انجام کار ها برای عکاسی آتلیه عکاسی در شب را آسان تر می نمایند.

سایر نکات قابل توجه در عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی

  • نورهای موجود در محیط های قابل عکاسی را شناسایی نمایید و سوژه خود را در جایی قرار دهید که نور محیط برای آن قابل استفاده باشد. حتی می توان نور از پشت سوژه ها قرارداد و عکس هایی ضد نور با افکت های ویژه برای عکاسی خیابانی در آتلیه عکاسی به دست آورد.
  • از محیط های دور افتاده پرهیز کنید برای عکاسی در شب هیچ نیاز به استفاده از محیط های دور افتاده و خطرناک و وهم آلود وجود ندارد.

آتلیه عکاسی بینا

آتلیه عکاسی آیناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *