عکس ساده عروسی

عکس ساده عروسی

عکس ساده عروسی: اکثر عکس هایی که از عروس و داماد ها تهیه می شود به صورت آلبوم است. البوم ها بیشتر به دو دسته تقسیم می شوند که یکی از آن ها مدل ساده است و دیگری ژورنالی. البته شما باید به این نکته توجه داشته باشید که ساده بودن و ژورنالی بودن البوم بر اساس قاب، جلد و یا زیبایی آن ها تایین نمی شوند. البوم ساده جدیداً دیگر کمتر کسی از آن ها استفاده می کند و مردم نیز زیاد علاقه مند به تحویل گرفتن همچین آلبوم هایی از عکاسان و اتلیه ها نیستند، به این دلیل که این آلبوم ها توسط کامپیوتر ها و با حاشور های آماده و نسبتاً ساده تهیه می شود و کمتر کسی علاقه مند به داشتن همچین چیز هایی است ولی برخی از آتلیه ها در همان شب عروسی برای این که عروس و داماد بیننده ی عکس های خود باشند یک آلبوم معمولی و ساده را طراحی می کنند و به آن ها می دهند و همچنین برخی از آتلیه ها همین البوم ها را با هزینه پایین تری طراحی می کنند و به عروس ها و داماد ها ارائه می کنند.

در کشور های اروپایی از البوم های ساده با نام matted یاد می شود ولی ان ها نیز با پیشرفت تکنولوژی و با وجود خلاقیت افراد بسیار در این زمینه نمی توانند دیگر از مدل های قدیمی استفاده کنند و بیشتر زوجین نیز تمایلی به داشتن همچین البوم هایی ندارند ولی باز هم می توان از ان ها با نام البوم یاد کرد و آنها را به یادگار نگه داشت، با اینکه آن چنان چشم گیر و حرفه ای نیستند ولی باز هم آلبوم عکس هستند.

عکس ساده عروسی
عکس ساده عروسی

آتلیه ساترین عرضه کننده برترین خدمات عکاسی و تصویر برداری، توانایی کامل خود را در طراحی، تولید و خلق عکس های فوق حرفه ای به شما اعلام می کند.

عکس ساده عروسی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *