عکس های شما در آتلیه عکاسی

عکس های شما در آتلیه عکاسی

عکس های شما در آتلیه عکاسی

عکس های شما در آتلیه عکاسی

عکس های شما در آتلیه عکاسی

عکاسی هنری است که مورد توجه افراد زیادی بوده است. انواع دوربین های عکاسی وموبایل برای استفاده افراد آماتور و حرفه ای دردسترس همگان قرار دارد. آتلیه عکاسی ساترین درصدد است تا با آموزش عکاسی کمک نماید تا عکسهای گرفته شده توسط شما عزیزان را با تصویرسازی جدید در اختیار شما عزیزان قراردهد.

حرفه ای بودن در عکاسی

رعایت اصول عکاسی برای ثبت عکس های زیبا توسط علاقمندان به عکاسی و دوربین های عکاسی الزامی است. برای ثبت یک تصویر داشتن تجهیزات به همراه بکارگیری اصول ابتدایی عکاسی، شما را به یک عکاسی حرفه ای تبدیل می نماید. شما می توانید با در اختیار قراردادن یک عکس با کیفیت به آتلیه عکاسی، شرایط یک  تصویرسازی با کیفیت را فراهم سازید.

تهیه عکس حرفه ای برای آتلیه عکاسی

تهیه چندین عکس از یک سوژه، بازدید از نمایشگاه ها و آتلیه عکاسی مجازی، دقت در نحوه کادربندی، نورپردازی، تأکید بر موضوع ، زاویه دوربین و خیلی از موارد را می توان به عنوان نکات حائز اهمیتی دانست که با توجه به آنها می توان مهارت خود را در عکاسی ارتقا داد.

۱) از فلش در مواقع ضروری استفاده کنید سعی نمایید حتی الامکان از نور طبیعی استفاده نمایید تا در آتلیه عکاسی امکان تغییرات و اعمال افکت ها راحت تر امکان پذیر باشد.

دوربین های گوشی هوشمند طوری طراحی شده اند که زمان و مکان برای فلش LED در نظر گرفته شده ولی به دلیل این‫که خیلی نزدیک به لنز قرار دارد ممکن است که تأثیر بد و نامطلوبی روی عکس برای آتلیه عکاسی را داشته باشد. 

اگر احساس می‫کنید که نور محیط برای گرفتن عکس کافی نیست ISO و میزان نوردهی (EV) را افزایش دهید. افزایش ISO کمک می نماید تا عکس شما حالت رنجر رنجر یا به اصطلاح پارازیت داشته باشد.

۲) هیچ گاه zoom دیجیتال را مورد استفاده قرار ندهید. برای در اختیار قراردادن یک عکس با کیفیت به آتلیه عکاسی سعی کنید که از زوم دیجیتال را مورداستفاده قرار ندهید .

بیشترین کاربرد زوم دیجیتال این است که میتوان عکس را برش زد یا بزرگ نمود و ویرایش عکس در آتلیه عکاسی را با محدودیت مواجه می کند. سعی نمایید که به صورت کوچک نمایی عکاسی نمایید و سپس ویرایش خود را انجام دهید.

آتلیه عکاسی نارنیا

آتلیه عکاسی روز نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *