هنر عکاسی

هنر عکاسی

هنر عکاسی مطمئناً خود به خود به وجود نمی آید، شاید شما قابلیت و توانایی پردازش برای انجام یک کار عکاسی را داشته باشید ولی این خلاقیت خود شماست، نه این که از قبل وجود داشته بوده استف بلکه شما خود این قابلیتتان را پر و بال داده اید و آن را با پرورش، بزرگ و قدرتمند کرده اید.

هنر عکاسی

خب عملیات عکاسی فقط بسته به یک دوربین معمولی نیست. البته خیلی از افراد با یک دوربین معمولی نیز می توانند خلاقیت و توانایی های خود را نشان بدهند ولی آن ها نیازمند یک سری معیار ها هستند. مثلاً به تصویر کشیدن یک پرنده که با بارش باران به پرواز در می آید و در مکانی می نشیند و منتظر قطع باران می شود، نیز خود می تواند یک عکس جذب کننده باشد. تهیه ی همچین عکسی با این معیار ها خود یک توانایی و هنر است و این خود فرد است که باید توجه داشته باشد که از چه زاویه ای عکس را بگرد که هم پرنده و هم بارش باران به صورت خیلی خوب خود را در عکس جای دهند. پرنده از نمایی عالی به چشم بخورد باراش باران نیز اختلالی در تولید تصویر ایجاد نکند. این ها تماماً هنر یک عکاس است. اوست که می داند باید در چه زمان و مکانی و عکس را از چه زاویه ای و با قرار دادن چه معیار هایی در تصویر از شما خلق کند. این ها دقیقاً همان قابلیت هایی است که یک هنرمند در رشته ی عکاسی باید توانایی انجام این کار ها را داشته باشد.

هنر عکاسی
هنر عکاسی

آتلیه عکاسی ما با داشتن هنرمندانی بی نظیر در عرصه ی تولید عکس توانایی عکس برداری به صورت حرفه ای از شما، خانواده ی شما و هر چیز دیگری که ملاک و معیار شما است را دارد.

هنر عکاسی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *